KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17102070
nr 1710 2070
Inga Björstedt
(f. 1943), Sverige
Abstrakt. Signerad. Blandteknik. Bladets mått: 36x48 cm, yttermått inklusive ram: 36x52 cm
Inga Björstedt, svensk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:45:00
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer